کیهان فراز کاسپین

شرکت کیهان فراز کاسپین میشه کوشیده تا بیشترین دقت و بهترین عملکرد را در زمینه واردات داشته باشد. این شرکت توانسته با تکیه بر تجربه بالا، رابطه های داخلی و خارجی و همچنین با دقت و نظارت کامل بر فعالیت های خود، گام بلندی در مسیر برداشتن موانع اقتصادی کشور بردارد.

نظارت کامل

کارشناسان شرکت کیهان فراز کاسپین تمام بررسی ها و آزمایشات فنی لازم بر روی کالاها را در داخل و خارج کشور انجام داده و نظارت کاملی بر روند دریافت مجوز و مسیر واردات خواهند داشت.

روابط خارجی

شرکت کیهان فراز کاسپین با توجه به تجربه‌ای که در سال‌های متمادی بدست آورده، می تواند به سهولت با شرکت‌های سراسر جهان ارتباط برقرار کرده و فرایند واردات را انجام دهد. لازم به ذکر است در این زمینه آشنایی با فرهنگ اداری کشورهای مختلف از اهمیت بالایی برخوردار است و این گروه تجربه کافی در این خصوص را نیز برخوردار است.

تجربه

تجربه از ملزومات ابتدایی برای ارتقا کیفیت شرکت ها و سازمان ها است. گروه کاسپین همواره از تجربه و متخصصان مجرب خود برای افزایش سرعت و جلوگیری از پیش آمد مشکلات در روند واردات استفاده نموده است.

شرکت کیهان فراز کاسپین نخستین بار در سال ۱۳۹۱ به عنوان یک شرکت واردکننده، با هدف دسترسی همه ایرانیان به کالاهای باکیفیت فعالیت خود را آغاز کرد. فعالیت این گروه در سال‌های ابتدایی در زمینه واردات مواد غذایی مانند گوشت منجمد بود و به مرور زمان محصولات بیشتری (مانند نخ، پارچه، کاغذ و مقوا) در زمره محصولات وارداتی این گروه قرار گرفته است.

زمینه فعالیت اصلی شرکت کیهان فراز کاسپین واردات گوشت و مرغ منجمد، نهاده های دامی، کاغذ، نخ، پارچه و سایر کالاهای ضروری یا استراتژیک است که به سفارش شرکت ها یا با در نظرگرفتن دیدگاه آنها انجام می شود.

در تلاشیم تا همانند سال‌های گذشته، مرغ و گوشت منجمد باکیفیت و درجه یک را در بهترین شرایط وارد کشور نموده و در اختیار عرضه‌کنندگان و خریداران قرار دهیم.
• محصولات دیگری که در آینده به عنوان شرکت واردکننده تصمیم به عرضه آن را داریم، شامل تخم مرغ نطفه‌دار و معمولی، کاغذ و مقواهایی با گرم بالاتر و… است.
• لازم به ذکر است علاوه بر واردات داروهای دامی در تلاش هستیم تا در زمینه تولید داروهای دامی مانند توکسین مایندر، فیتاز، لیزین و… در داخل کشور نقش آفرین شویم تا از این طریق شرایط بهتری را برای دسترسی و خرید دامداران فراهم کنیم.
• شرکت کیهان فراز کاسپین تصمیم دارد تا با تولید دانه طیور به کاهش قیمت این محصول کمک کرده و همچنین در نظر دارد تا در آینده کشور ایران را به عنوان یک کشور تولیدکننده این محصول به جهان معرفی کند.

کیهان فراز کاسپین

هزار تن گوشت وارداتی

پروژه وارداتی

پایگاه اقتصادی

بازرگانی

شرکت کیهان فراز کاسپین می‌تواند در کمترین زمان، کالاهای باکیفیت را در دسترس عموم مردم قرار داده و مانند یک پل، تولیدکننده و مصرف‌کننده را به یکدیگر مرتبط سازند. دفتر‌های بازرگانی این گروه بعد از بررسی سلامت و مرغوبیت کالاها و وارد کردن آن به کشور، باعث می‌شوند همه افراد در شرایط اقتصادی مختلف بتوانند با مناسب‌ترین قیمت، کالای مورد نظر خود را به آسانی تهیه کنند.

ماموریت ما

شرکت کیهان فراز کاسپین ارتقا شرایط اقتصادی فرد فرد جامعه از طریق واردات و عرضه بهترین و مرغوب‌ترین موادغذایی و سایر کالاها و همچنین افزایش دسترسی آسان و سریع‌تر خریداران و مصرف‌کنندگان ایرانی را ماموریت خود می داند و در تلاش است با تیم متخصص و حرفه‌ای خود علاوه بر بهبود کیفیت کالاهای مصرفی موجود در بازار، باعث گسترش تبادلات و ارتباطات با سایر کشورها شود. این گروه با داشتن برنامه‌ریزی‌های اصولی توانسته است بهترین زمینه را برای فعالیت در راستای خرید و فروش باکیفیت‌ترین کالاها با قیمتی مناسب، شناسایی و اجرا کند.

دستاورد ها

با افتخار اعلام می داریم که توانسته ایم در شرایط سخت اقتصادی، بار بزرگی را در تامین محصولات از دوش نهادهای دولتی برداریم و محصولات وارداتی خود را با قیمت مناسب و کیفیت مرغوب در اختیار هموطنان عزیزمان قرار دهیم. این موضوع در شرایطی به واقعیت پیوسته که نه تنها کشورمان بلکه همه کشورهای دنیا در تلاش برای حل مشکل بیماری کرونا بوده اند و ارتباطات بین المللی و حمل و نقل بسیار محدود می باشد. با وجود چنین شرایط اقتصادی، این گروه توانسته است امر واردات را با کیفیت بهتری به سرانجام برساند.