شرکت کیهان فراز کاسپین

متعهد است که از حریم خصوصی کاربران خود محافظت کرده و به آن احترام بگذارد. هدف از توضیحاتی که در ادامه بیان شده است، آگاه نمودن شما از نحوه حافظت از حریم خصوصی و سیستم امنیتی این سایت و همچنین نوع دسترسی به اطلاعات کاربران و خریداران شرکت است. ما در وب سایت خود از تمام تکنولوژی‌های امنیتی که از حریم و اطلاعات شخصی شما محافظت می‌کند، استفاده کرده‌ایم.

لازم به ذکر است برای آنکه بتوانید با این شرکت در ارتباط باشید، باید برخی از اطلاعات خود را با ما در میان بگذارید تا به بخش‌های مختلف وب سایت و ثبت سفارش کالاها و یا دیگر خدمات گروه دسترسی داشته باشید. گفتنی است اطلاعات شما در هنگام ثبت نظرات یا مشاهده صفحه‌های سایت، باعث بهبود کیفیت خدمات شرکت خواهد شد. باید بدانید که دستورالعمل و روش‌های امنیتی موجود در وب سایت باعث می‌شود که از استفاده و انتشار و ذخیره غیرمجاز تمام اطلاعات شخصی شما جلوگیری شود و هیچ کدام از اطلاعات شما بدون اجازه و هماهنگی قبلی، با شرکت یا فرد دیگری به اشتراک گذاشته نمی‌شود.

نحوه استفاده از فعالیت‌های کاربران در سایت

اگر بخواهید در این وب‌ سایت نظرات خود را ثبت کرده یا اطلاعات خود را جهت ارتباط با کارشناسان پشتیبانی وارد کنید، برخی از اطلاعات شما مانند نام، آدرس ایمیل و… در کوکی‌ها برای مدت کوتاهی ذخیره خواهد شد و در این مدت با استفاده از IP و کوکی‌ها، وب سایت می‌تواند شما و نحوه استفاده از سایت را به خاطر بسپارد.

همچنین برخی کوکی‌های موقت دیگری نیز وجود دارد که فقط نوع مرورگر شما و یا درصورت انتخاب کاربر، اطلاعات ورودی او را ذخیره کرده که در این صورت بعد از بسته شدن مرورگر و خروج از حساب کاربری، این کوکی‌ها حذف خواهند شد. گفتنی است این کوکی‌ها هیچ‌گونه کد کامپیوتری را نداشته و به همین دلیل باعث ایجاد ویروس در کامپیوتر شما نمی‌شوند.

درحقیقت زمانی که شما وارد وب سایت ما می‌شوید، آدرس IP کامپیوتری که با آن وارد شده‌اید، زمان استفاده از وب سایت و اطلاعات مشابه دیگر توسط کوکی‌ها جمع‌آوری و ذخیره می‌شود. ما این اطلاعات را تحلیل کرده و با استفاده از آن می‌توانیم نیاز مخاطب را به خوبی شناخته و به آن پاسخ دهیم و اینگونه به ما کمک خواهید کرد تا کیفیت خدمات سایت و شرکت را بهبود بخشیم. همچنین شما می‌توانید از ما بخواهید تا فایل اطلاعات ذخیره شده را برایتان ارسال کنیم و یا درخواست حذف آن‌ها را داشته باشید. البته حذف این اطلاعات شامل مواردی که برای امنیت و یا کارهای قانونی باید نگهداری شود، نخواهد شد.

نکات تکمیلی

در آخر به این نکته نیز توجه کنید که موارد گفته شده فقط شامل وب سایت اصلی ما بوده و شامل سایت‌های معرفی شده و لینک‌های دیگر نخواهد شد. به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم که پیش از ارائه اطلاعات در سایت‌ها حتما بخش سیاست حریم شخصی آنها را مطالعه کنید. همچنین با توجه به اینکه در آینده به دلایل مختلف ممکن است این سیاست و قوانین تغییر کند، بنابراین امکان حذف یا اضافه کردن برخی از بندها برای شرکت کیهان فراز کاسپین محفوظ خواهد بود. شما می‌توانید این تغییرات را در همین صفحه مشاهده کرده یا از طریق راه‌های ارتباطی با ما تماس بگیرید.