شرکت کیهان فراز کاسپین در زمینه واردات و عرضه انواع کالاهای باکیفیت و درجه یک فعالیت می‌کند و در صورت تمایل به همکاری، می توانید از طریق راه‌های ارتباطی که در سایت درج شده است با کارشناسان مربوطه تماس حاصل فرمایید. بعد از بررسی‌ شرایط شما، توافق‌نامه‌ای بین دو طرف همکاری نوشته و امضا خواهد شد. با توجه به مقررات شرکت صداقت در همکاری و صحیح بودن اطلاعات، نداشتن سابقه محکومیت جزایی، بهره‌مندی از شایستگی اخلاقی و سلامت روان و… از جمله شرایط مهم برای همکاری با شرکت است.

نکات مهم برای همکاری با شرکت

از جمله نکات دیگری که برای همکاری باید درنظر داشته باشید، احراز هویت مشتری یا وکیل قانونی او به همراه ارائه اسناد معتبر است. خاطر نشان می شود هر فردی که توافق‌نامه را تایید و امضا کند، مسئول تمام تعهدات بوده و می‌تواند مراحل معامله و تراکنش را انجام دهد و امکانی برای انتقال این حقوق و مزایا به فرد دیگری غیر از اشخاص درج شده در توافق‌نامه همکاری وجود نخواهد داشت.

بنابراین حتما نکات درج شده در اساسنامه را با دقت مطالعه کنید تا در آینده با مشکلاتی مواجه نشوید. مشتری برای همکاری باید نوع کالا، قیمت محصولات، زمان ورود و ترخیص کالا، مبدا و مقصد مناسب برای کالای وارداتی و… را مشخص کرده و با شرایط واردات کالاهای مختلف به ایران آشنا باشد. البته در این مسیر کارشناسان باتجربه و باسابقه گروه کاسپین، شما را در تمام مراحل راهنمایی خواهند کرد.

موارد دیگری که در شرایط و ضوابط همکاری وجود دارد، میزان غرامت و خسارت تعیین شده، زمان تحویل کالا و… است که پیش از امضا توافق‌نامه می‌توانید این موارد را بررسی و درباره نوع و میزان و مدت زمان آن با کارشناسان شرکت مشورت کنید. همچنین برای همکاری با شرکت، موظف هستید که تمام قوانین و مقررات شرکت را رعایت کرده و درصورت عدم توجه به هر کدام از این قوانین، شرکت می‌تواند براساس مفاد نوشته شده در توافق‌نامه با مشتری رفتار کند.

چگونگی همکاری با شرکت کیهان فراز کاسپین

برای همکاری یا ثبت سفارش می‌توانید از طریق شماره تماس‌های شرکت با کارشناسان تماس گرفته تا با توجه به شرایط و نیاز شما، توضیحات تکمیلی درباره بهترین شرایط را در اختیارتان قرار گیرد. همچنین اگر در این زمینه سوالی دارید و یا هرکدام از شرایط برای شما مبهم است و به اطلاعات دقیق‌تری درباره آن کالا و نوع همکاری نیاز است، می‌توانید پرسش‌های خود را با تیم پشتیبانی درمیان بگذارید. در آخر تاکید می‌شود که برای همکاری باید تمام اطلاعات و مدارک موردنیاز را به طور دقیق و به درستی ارائه دهید و در غیر این صورت همکاری لغو خواهد شد.